Dans Kursumuz - Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Dans Kursu

Zeybek Dans Kursu

Mertliğin ve Cesaretin Dansı… – Zeybek Dansı

Ege topraklarından çıkan, Türk kültürünün yegane öğelerinden, Efelerin dansı olarak anılan Zeybek ile tanışın… Yiğitliğin ve haksızlığa karşı koymanın dansı olan Zeybek, muhteşem atmosferi ve karşı koyulmaz ezgileri ile sizleri de kendine bağlayacak! Zeybek kursu sayesinde bu geleneksel dansı öğreneceksiniz.

Kadın ve erkeklerin ayrı ve benzer hareketlerle oynadıkları, topluluk halinde sergilendiğinde ortaya tam anlamıyla bir görsel şölen çıkaran Zeybek dansını Efeler gibi yapmak hiç de zor değil. Dans Kursumuz eğitmenlerinden zeybek kursları alarak başarılı bir Zeybek dansçısı olabilirsiniz. Zeybek dans kursları kaydınızı yaptırmak için kampanyalarımızı da takip edebilirsiniz.

Neden Zeybek Kursu?
Eğlenmek için
Özgüveninizi artırmak için
Sosyalleşmek için
Hobi edinmek için
Profesyonelleşmek için
Yeteneklerinizi açığa çıkarmak için
Güçlü ve enerjik olmak için
Geleneksel bir dans öğrenmek için ZEYBEK!

Neden Dans Kursumuz


Ortak Bir Dans Ortak Miras…Zeybek Kursları

Bayramların, ulusal günlerin, Ege düğünlerinin simgesi Zeybek dansını sosyal amaçlı öğrenecekseniz 3 – 4 aylık bir zeybek kursu eğitimine ihtiyacınız olacak. İlk haftalarda sizi zorlayan bu dansın tüm tekniklerini öğrendikten sonra ne kadar keyifli olduğunu göreceksiniz.

Meydanlarda ve dans pistlerinde gururla dans edeceğiniz, mertliğinizi ve cesaretinizi göstereceğiniz Zeybek ile kendinize olan güveninizi artıracak, daha zor dansları yapmak için kendinizi hazırlamış olacaksınız. Haydi bu kültürü zeybek kursları ile birlikte yaşatmaya!

Elinizi çabuk tutun ve zeybek dans kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi alın, kaydınızı yaptırın!

Zeybek kursu sayfasına bakanlar flamenko kursu sayfasını da incelediler!En Popüler Zeybek Videoları


Dansın Kalbinin Attığı Yer: Dans Kursumuz

Türkiye’nin Dans Merkezi: Dans Kursumuz


Dans ve Dans Üzerine Tavsiyeler