Dans Kursumuz - Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Dans Kursu

Vals Dans Kursu

Zarafetin Dansıyla Tanışın… – Vals Dansı

Avrupa kültürü içinde doğan ve gelişen Vals, asaleti, zarif figürleri ve eşsiz müzikleri ile dünyada benimsenmiş ve zamanla form bularak günümüze ulaşmıştır. Saray dansı olarak bilinen ve hızlı, kayar gibi yapılan dönüşleri ile görsel şölen sunan Vals’i siz de dilerseniz Vals dans kursu ile kolayca öğrenecek ve değişmez hobiniz haline getireceksiniz.

“Viyana Valsi” ve “Modern (Standart) Vals” olmak üzere iki farklı ritim ve kategoride dünya dans literatüründe yerini alan Vals dansı, kendine has dönüşleri ve duruş teknikleri ile vücudunuza zarafet katacak. Vals kursları sizi bekliyor…

Neden Vals Kursu?
Pistlerde süzülmek için
Yeteneklerinizi keşfetmek için
Sosyalleşmek için
Esneklik kazanmak için
Mutlu olmak için
Hobi edinmek için
Özgüven kazanmak için
Zarif atmosferi için VALS!

Neden Dans Kursumuz


Dünyanın En Asil Dansı İle Tanışın…

Çiftlerin birbirine sıkıca tutunup tek bir nokta çevresinde dönüşleri ile yapılan Vals, diğer tüm danslara göre daha dik ve asil duruşuyla dikkat çeker. Özel ders olarak daha çok talep gören vals kursu, birçok çiftin düğün dansı olmuştur. Dilerseniz siz de bu eşsiz dansı düğününüzde yapma şansına sahipsiniz.

2 – 3 aylık süreçlerde öğrenilen vals ile asilzadeler gibi dans edebilecek, pistlerde süzülecek, zarafetinizi göstereceksiniz. Hafif alçalma ve yükselmeleriyle izleyenleri şaşırtacağınız Vals ile unutulmaz bir görsel şölene imza atacaksınız.

Elinizi çabuk tutun ve vals dans kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi alın, kaydınızı yaptırın!

Vals kursu sayfasına bakanlar Tango kursu sayfasını da incelediler!En Popüler Vals Videoları


Dansın Kalbinin Attığı Yer: Dans Kursumuz

Türkiye’nin Dans Merkezi: Dans Kursumuz


Dans ve Dans Üzerine Tavsiyeler