Dans Kursumuz - Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Dans Kursu

Tango Dans Kursu

Tutku ve Aşkın Dansı İle Tanışın – Tango Dansı

Yine Latin Amerika’da doğan ve dünyayı kasıp kavuran danslardan biri; Tango, sokaklardan dans pistlerine uzanan, aşkı ve tutkuyu en iyi yansıtan türlerden. Daha çok Arjantin Tango adıyla anılan ve farklı çeşitleri olan Tango’yu deneyimli Tango kursu eğitmenlerinden kısa sürede öğreneceksiniz. Tango dans kursları kaliteli programlar sunuyorlar.

Dramatik yapısı, dans sırasında doğaçlamaya olanak tanıması, temelinde aşkı ve melankoliyi barındırması özellikle birbirine aşık çiftlerin dansı haline getiriyor bu türü. Tango kursu ile ister Salon ister Show tarzı olsun partnerli ya da partnersiz, bu eşsiz dansın adımlarını doyasıya hissedeceksiniz.

Neden Tango Kursu?
Tutkuyla dans etmek için
Sosyalleşmek için
Hobi edinmek için
Profesyonelleşmek için
Zinde olmak için
Özgüven kazanmak için
Vücudunuzu tanımak için
Mutlu olmak için TANGO!

Neden Dans Kursumuz


Hayallerinize Estetik Bir Adım Atın! Tango Kursları!

Tangonun belli kuralları olmaması, doğaçlamaya olanak tanıması ve kendi tarzınızı yaratmanıza imkan vermesi, onu kolay öğrenilir bir dans kılıyor. Ancak kendine özel ritimleri ve duruşlarıyla yine de dansın duygusunu tam olarak yansıtmanız için iyi bir Tango kursu şart. Tango dans kursu 2 – 3 ayda Tangoyu kendi tarzınızı geliştirecek derecede yapabilirsiniz.

Sevgilinizle ve eşinizle aranızdaki tutkuyu en iyi şekilde göstereceğiniz Tango, aşkın dansı olması nedeniyle en çok size yakışacak. Özellikle evlenen çiftlerin ilk dans performansları olan Tango, romantik müzikleriyle de sizi büyüleyecek. Gelin en iyi eğitmenlerden Tango dersi alın!

Elinizi çabuk tutun ve tango dans kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi alın, kaydınızı yaptırın!

Tango kursu sayfasına bakanlar Bachata kursu sayfasını da incelediler!En Popüler Tango Videoları


Dansın Kalbinin Attığı Yer: Dans Kursumuz

Türkiye’nin Dans Merkezi: Dans Kursumuz


Dans ve Dans Üzerine Tavsiyeler