Dans Kursumuz - Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Dans Kursu

Swing Dans Kursu

Caz Ezgilerini Sevenler Buraya! – Swing Dansı

20. yüzyılın en popüler caz hareketlerinden olan Swing dansı, dönemin dans kimliğine hareket katarak milyonlarca genci peşinden sürüklemiştir. Cazın altın çağlarını yaşadığı dönemde ona bağlı olarak gelişen Swing, farklı bir kültürel değer olmasıyla da sizi kendine hayran bırakacak. Swing kursu ile hayata farklı bir açıdan bakacaksınız. Dans kursları sizi cazın eğlenceli dünyasına sokacak.

“Yavaş, yavaş, hızlı, hızlı” şeklinde temposuyla hareketli danslardan olan Swing’i Swing kursları ile alanında uzman eğitmenlerden öğrenerek kısa bir sürede usta dansçılara taş çıkaracak şekilde dans edeceksiniz. Özellikle erkeklerin kontrol ettiği Swing’te heyecanı ve hareketliliği bir arada yaşayacaksınız. Swing dans kursu için kaydınızı hemen yaptırın…

Neden Swing Kursu?
Caz müziğiyle dans etmek için
Eğlenerek öğrenmek için
Sosyalleşmek için
Hobi edinmek için
Profesyonelleşmek için
Zinde olmak için
Hareketli figürleri için
Özgüven kazanmak için SWİNG!

Neden Dans Kursumuz


1930’lu Yılların Dansçıları, Haydi Sahneye!

Dört ölçülü adımlar, dönüşler, kaldırma ve koşmalarla dolu kıpır kıpır Swingi profesyonel olarak değil de sosyal amaçlı yapacaksanız. Swing kursları ile bu dansı 4 – 6 aylık bir süreçte öğrenebilirsiniz. Swing kursu sizi bambaşka bir dünyanın içine alacak.

Eski dönem danslarının nostaljisini seviyorsanız ve zamanı geriye almak istiyorsanız, müzikleri ve modası ile Swing kursu tam size göre! Özel ve grup dersleri ile öğreneceğiniz Swing, keyifli bir sosyal dans olarak sizleri de büyüleyici atmosferine davet ediyor.

Elinizi çabuk tutun ve Swing dans kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi alın, kaydınızı yaptırın!

Swing kursu sayfasına bakanlar Jive kursu sayfasını da incelediler!En Popüler Swing Videoları


Dansın Kalbinin Attığı Yer: Dans Kursumuz

Türkiye’nin Dans Merkezi: Dans Kursumuz


Dans ve Dans Üzerine Tavsiyeler