Dans Kursumuz - Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Dans Kursu

Street Jazz Dans Kursu

Sokakların Ruhunu Dans Pistlerinde Yansıtıyoruz! – Street Jazz Dansı

Hip Hop, Funk, R&B ve Jazz müzikleri ile danslarının harmanlanması sonucu ortaya çıkan yeni nesil bir dans türü Street Jazz ile sokağın ritmini tutacaksınız. Bu dansların tamamına meraklıysanız ancak hepsini yapacak vaktiniz yoksa Street Jazz dans kursları tam size göre!

Street jazz kursu ile Türkiye’nin en iyi eğitmenlerinden ritim, temel adımlar, kombinasyonlar, duruş teknikleri ve vücudunuzu kullanmayı öğrenerek bu hareketli ve eğlenceli dansı rahatlıkla yapacaksınız. Amerika sokaklarının hızlı atmosferine siz de kapılacaksınız! Strett jazz kursları sizi bekliyor…

Neden Street Jazz Kursu?
Eğlenmek için
Mutlu olmak için
Sosyalleşmek için
Hobi edinmek için
Özgüven kazanmak için
Hareketli figürleri için
Zinde kalmak için STREET JAZZ!

Neden Dans Kursumuz


Sabredin, İsteyin, Başarın! Street Jazz Kursları!

Street Jazz diğer Amerikan dans türlerinin karışımı olduğu için Jazz, Hip Hop gibi eğitimlerinden herhangi birini almış olmanız Street jazz kursları için size yarar sağlayacak. Bu dansı profesyonel olarak değil de hobi amaçlı yapacaksanız 2 – 3 aylık street jazz kursu ile içerisinde belirli bir aşamaya gelirsiniz.

Hiçbir alt yapınız yoksa yine de dans etmeye devam ederek kendinizi geliştirmelisiniz. Diğer dans stillerinden esinlenmelerin de olduğu Street Jazz kursu ile hem eğlenecek hem de yeni bir kültürü tanımanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Elinizi çabuk tutun ve street jazz dans kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi alın, kaydınızı geç olmadan yaptırın!

Street jazz kursu sayfasına bakanlar rock’n roll kursu sayfasını da incelediler!


Dansın Kalbinin Attığı Yer: Dans Kursumuz

Türkiye’nin Dans Merkezi: Dans Kursumuz


Dans ve Dans Üzerine Tavsiyeler