Dans Kursumuz - Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Dans Kursu

Sirtaki Dans Kursu

Komşudan Yükselen Ritimlere Kulak Verin! – Sirtaki Dansı

Yunan kültürünün olmazsa olmazı Sirtaki, İstanbul’un Fener ve Balat semtlerinde doğmuş, Yunanistan’da gelişerek tüm dünyaya yayılmıştır. Ortak bir kültürün ürünü olan Sirtaki dansı, beceri ve ustalık gerektiren figürleri, keyifli müzikleri ile hala ilgi odağıdır. Sirtaki kursu günümüzde bu dansın meraklılarının sorularını yanıtlamaktadır.

Eğer siz de komşunun vazgeçilmez dansını öğrenmek istiyorsanız Türkiye’nin en iyi eğitmenlerinden sirtaki kursları ile ritim, temel adımlar, kombinasyonlar, duruş teknikleri ve dönüşleri öğrenmeye başlayabilirsiniz. Düğünlerin ve şenliklerin bir numaralı dansı sirtakiyi çok seveceksiniz! Sirtaki dans kursu sizi bekliyor…

Neden Horon Kursu?
Eğlenmek için
Mutlu olmak için
Sosyalleşmek için
Hobi edinmek için
Profesyonelleşmek için
Yeteneklerinizi açığa çıkarmak için
Hareketli figürleri için
Egzotik atmosferi için SİRTAKİ!

Neden Dans Kursumuz


Tanıdık Figürler, Coşku Dolu Müzikler…

Öğrenilmesi ve ruhunun yansıtılması zor olan Sirtaki, denge ve konsantrasyon gerektiren, ağır ve hızlı hareketlerine duygu katılan etkileyici bir dans. Yalın ancak basit olmayan, karmaşık hareketleri ile sizi zorlayabilecek bu dansı Sirtaki kursları sayesinde öğrendiğinizde vazgeçemeyeceğiniz bir alışkanlığınız olacak.

Yunanistan’ın eğlenceli ve hareketli havasını içinde barındıran, öğrenilmesi ve yapması zevkli olan Sirtaki ile hem farklı bir kültürü tanıyacak hem de hayatınıza renk katacaksınız. Sirtaki kursu boyunca biraz azim ve çalışma ile Sirtaki’de ustalaşmanız mümkün. Haydi dans etmeye!

Elinizi çabuk tutun ve sirtaki dans kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi alın, kaydınızı yaptırın!

Sirtaki kursu sayfasına bakanlar horon kursu sayfasını da incelediler!En Popüler Sirtaki Videoları


Dansın Kalbinin Attığı Yer: Dans Kursumuz

Türkiye’nin Dans Merkezi: Dans Kursumuz


Dans ve Dans Üzerine Tavsiyeler