Dans Kursumuz - Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Dans Kursu

Samba Dans Kursu

Karnavala Gitmeye Hazır Mısınız? – Samba Dansı

Afrika’dan Brezilya’ya uzanan, kölelerin dansı, sokak festivallerinin vazgeçilmezi Samba, neşeli ve hızlı ritimleriyle sizleri de bu eğlenceye davet ediyor. Karnaval atmosferindeki abartılı figürlere sahip, farklı kültürlerle ve müziklerle beslenen Sambayı, Samba dans kursları ile kolayca öğrenecek ve belki de profesyonel anlamda bu dansı icra edeceksiniz.

Dans Kursumuz Samba kursu eğitmenlerinin yaratıcı ve yenilikçi bakış açıları sayesinde dansınızı geliştirecek teknikleri kolayca öğrenecek ve keyifli eğitimler alacaksınız. Yeteneklerinizi geliştirdiğinizde ileri seviyede Samba yaparak bu dansın keyfine varacaksınız. Samba kursları sizi bekliyor…

Neden Samba Kursu?
Karnaval eğlencesini yaşamak için
Daha mutlu olmak için
Yeni insanlarla tanışmak için
Yeteneklerinizi keşfetmek için
Formda kalmak için
Özgüven kazanmak için
Neşeli ve pozitif olmak için
Egzotik atmosferi için SAMBA!


Neden Dans Kursumuz


Dans Pistlerinin Ustası Olun! Samba Kursları!

Dünyada en çok yapılan ve tanınan danslardan olan Samba dansınıyapmak için en az 3 ayınızı Samba kursları için ayırmanız gerekiyor. Afrika gelenekleri ile şekillenen Samba, bireysel ve eşli olarak yapılma özgürlüğü ile rahatlık tanırken kurslarda öğretilen dans tarzı daha kolay öğrenilir oluyor.

Kadın hareketlerinin daha önemli olduğu Samba’da, kalça kıvrımları ve kol hareketleriyle dansın duygusunu sınırsızca verebilirsiniz. Rio Karnavalı’ndaki görkemi ve sınırsız eğlenceyi yaşamak istiyorsanız elinizi çabuk tutun ve samba dans kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi alın, kaydınızı yaptırın!

Samba kursu sayfasına bakanlar Cha Cha Cha Kursu sayfasını da incelediler!En Popüler Samba Videoları


Dansın Kalbinin Attığı Yer: Dans Kursumuz

Türkiye’nin Dans Merkezi: Dans Kursumuz


Dans ve Dans Üzerine Tavsiyeler