Dans Kursumuz - Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Dans Kursu

Salsa Dans Kursu

Küba Ezgileri Kanınızı Kaynatacak – Salsa Dansı

Pek çok dans gibi Afrika’dan doğan ve Küba’da şekillenen Salsa dansı, Latin ezgilerinin kıpır kıpır havasıyla sizleri de kendine bağlayacak! New York ve Miami sokaklarında gelişen, farklı kültürlerle ve müziklerle beslenen Salsayı, Salsa kursu sayesinde kolayca öğrenecek ve değişmez hobiniz haline getireceksiniz.

Türkiye’nin en iyi eğitmenlerinden salsa dans kursu ile ritim, temel adımlar, kombinasyonlar, duruş teknikleri ve vücudunuzu kullanmayı öğrenerek egzotik ve keyifli bir dans yapacaksınız. Dilediğiniz kura katılarak ya da özel derslerle Salsa dansı öğrenmenin keyfine varacaksınız. Salsa kursları sizleri bekliyor…

Neden Salsa Kursu?
Eğlenmek için
Mutlu olmak içinv Sosyalleşmek için
Hobi edinmek için
Profesyonelleşmek için
Yeteneklerinizi açığa çıkarmak için
Hareketli figürleri için
Egzotik atmosferi için SALSA!

Neden Dans Kursumuz


Kolayca Öğrenecek Yeteneklerinizi Geliştireceksiniz!

Serbest stil danslardan olan Salsayı profesyonel değil de sosyal amaçlı yapacaksanız 4 – 6 aylık bir süreçte kolayca öğrenebilirsiniz. 2 – 3 ay süren Salsa kursu ilk kurda temel adım ve dönüşlerinizi öğrenirken ileri kurlarda dansınızı daha da geliştireceksiniz.

Geldiği toprakların sıcaklığını ve hareketliliğini taşıyan salsa doğaçlama yapılabilmesi ve farklı stillerinin olması nedeniyle kendinizi her zaman geliştireceğiniz bir dans. Kadınların kıvraklıklarını gösterebildiği, erkeklerin yönetim kabiliyetlerinin önemli olduğu salsa her dönemin dansı olmaya devam edecek! Elinizi çabuk tutun ve salsa dans kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi alın, kaydınızı yaptırın!

Salsa kursu sayfasına bakanlar Tango kursu sayfasını da incelediler!En Popüler Salsa Videoları


Dansın Kalbinin Attığı Yer: Dans Kursumuz

Türkiye’nin Dans Merkezi: Dans Kursumuz


Dans ve Dans Üzerine Tavsiyeler