Dans Kursumuz - Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Dans Kursu

Rueda Dans Kursu

Haydi Çember Dansına! – Rueda Dansı

1950’lerin sonunda popüler olan Rueda, çember şeklini alan bir grubun yaptığı karışık ama eğlenceli bir dans. Rueda dans kursları bu geleneksel dansı sevenleriyle buluşturuyor. Rueda kursu ile gruptaki liderin el işaretiyle ya da yapılacak hareketi söylemesiyle başlayan bu eğlenceli dansta grup olmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Minimum 2 çiftle yapılan Rueda, Salsa figürlerini andıran hareketleriyle Latin ezgilerinin havasını sınırsızca solumanızı sağlayacak. Türkiye’nin en ünlü eğitmenlerinden alacağınız Rueda kursları unutulmaz bir deneyim olacak. Rueda kursu ile hem sosyalleşecek hem de kendinizi geliştireceksiniz.

Neden Rueda Kursu?
Grup bilincini yakalamak için
Toplulukla dans etmek için
Eğlenmek için
Sosyalleşmek için
Hobi edinmek için
Profesyonelleşmek için
Yeteneklerinizi açığa çıkarmak için
Özgüven kazanmak için RUEDA!

Neden Dans Kursumuz


Arkadaş Grubunuzu Toplayın, Rueda’ya Gidiyoruz!

Salsa müziği ve figürleriyle yapılan Rueda dansı, daha önce Salsa yapanlar için çok kolay öğrenilecek bir dans. Birden fazla çiftin sahnede uyumla dans etmesini sağlayan Rueda’yı 3 – 6 ayda Rueda kursları ile iyi düzeyde öğrenebilirsiniz. Ancak daha önce Salsa yapmanızda yarar var. Dans kursları size bu imkanı sunacaktır.

Daire şeklinde ve grup liderinin komutuyla yapılan Rueda dansı, partnerlerin değiştirilmesi, birlikte yapılan dönüşleri ile görsel bir şölen sunar. Özel derslerle arkadaş grupları için de verilen Rueda kursu, düğün günlerinin de vazgeçilmez eğlencesi olmaya aday!

Elinizi çabuk tutun ve Rueda dans kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi alın, kaydınızı yaptırın!

Rueda dans kursu sayfasına bakanlar Salsa kursu sayfasını da incelediler!En Popüler Rueda Videoları


Dansın Kalbinin Attığı Yer: Dans Kursumuz

Türkiye’nin Dans Merkezi: Dans Kursumuz


Dans ve Dans Üzerine Tavsiyeler