Dans Kursumuz - Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Dans Kursu

Roman Dans Kursu

9/8’lik Ritimlerle Yerinizde Duramayacaksınız! – Roman Dansı

Zorlu bir tarihten dünyanın en eğlenceli danslarından birini çıkaran Romanlar, gerçekten imrenilecek bir ulus. Yerleştikleri her bölgede baskı görmelerine rağmen kültürlerini kuşaktan kuşağa ulaştıran Romanlar, dansları ve müzikleri ile tam bir dünya milleti. Roman dans kursları sayesinde bizler de bu kültürü tanıma şansı buluyoruz.

Eğer siz de Romanların bu meşhur dansını merak ediyorsanız Türkiye’nin en iyi roman dans kursu eğitmenlerinden Roman dansının tekniklerini, duruş ve hareketlerini, bedeninizi nasıl kullanmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Roman dans kursu sizleri bekliyor…

Neden Roman Dans Kursu?
Eğlenmek için
Mutlu olmak için
Sosyalleşmek için
Hobi edinmek için
Profesyonelleşmek için
Yeteneklerinizi açığa çıkarmak için
Hareketli figürleri için
Doğal atmosferi için ROMAN!

Neden Dans Kursumuz


İçinizdeki Romanı Ortaya Çıkarın! Roman Dansları!

Tüm olumsuz şartlarına rağmen dans etmekten vaz geçmeyen Romanlar size ilham kaynağı olacak. 1 – 3 aylık roman kursları ders süresinde bu dansın temellerini öğrenecek ve başarılı bir şekilde icra ediyor olacaksınız. Bel ve kalça hareketleri ile en çok kadınlara yakışan bu dans ile ayrıca yeni bir kültür tanımış olacaksınız.

Düğünlerin favori danslarından Roman dansında doğaçlama yapılabilmesi nedeniyle dans kursları süresince kendinizi daha çok geliştireceksiniz. Kadınların kıvraklıklarını gösterebildiği, erkeklerin heyecanlarını gösterdiği roman her dönemin dansı olmaya devam edecek!

Elinizi çabuk tutun ve roman dans kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi alın, kaydınızı yaptırın!

Roman dans kursu sayfasına bakanlar sirtaki kursu sayfasını da incelediler!En Popüler Roman Dansı Videoları


Dansın Kalbinin Attığı Yer: Dans Kursumuz

Türkiye’nin Dans Merkezi: Dans Kursumuz


Dans ve Dans Üzerine Tavsiyeler