Dans Kursumuz - Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Dans Kursu

Pasodoble Dans Kursu

Dans Sahnelerinin Matadoru Olun… – Pasodoble Dansı

Zenci kültüründen gelmeyen tek Latin Amerikan dansı olan Pasodoble, tutkuyu, gururu ve ağırbaşlılığı ifade eden gergin bir duruşla ve matador edasıyla yapılan bir dans. Zor ve kolay versiyonları olan Pasodoble, İspanya, Fransa ve Latin Amerika ülkelerinde yaygın olmakla birlikte dünyanın diğer ülkelerinde de Pasodoble kursları sayesinde ilgiyle yapılıyor.

Türkiye’de bu dansın eğitimini veren Pasodoble kursu sayısı az olsa da Dans Kursumuz şubelerinin tamamı sizlere Pasodoble öğrenme fırsatı tanıyor. Dans kursları ile başlangıç ve ileri kurlarla temel adım ve duruşlarını, ritme ayak uydurmayı ve vücudunuzu kullanmayı öğrenerek bu keyifli dansı yapabileceksiniz. Pasodoble kursları sizi bekliyor…

Neden Pasodoble Kursu?
Zinde olmak için
Özgüven kazanmak için
Sosyalleşmek için
Hobi edinmek için
Profesyonelleşmek için
Yeteneklerinizi açığa çıkarmak için
Daha nazik olmak için
Daha çok gülmek için PASODOBLE!

Neden Dans Kursumuz


Pasodoble Sizin Dansınız Olacak! Pasodoble Kursları

Boğa güreşçisinin hareketleri ile oluşturulmuş Pasodoble, temiz ve canlı hareketleri ile izleyenleri büyüleyen bir dans. Eğer bu dansa merak saldıysanız Pasodoble dans kursu için uzun bir süre ayırmanız gerekecek. 5 – 6 ayda belirli bir seviyeye gelmiş olacaksınız.

Ruhunun ve duygusunun izleyenlere aktarılması için çok çalışmanız gereken Pasodoble dansı, koreografisiz yapılmayan danslardan biri olduğu için doğaçlama yapmanız mümkün olmayacak. Bu nedenle tiyatral olarak da kendinizi geliştirmeli, ezberinizi kuvvetlendirmeli, hareketlerinizi kolaylaştırmak için spor yapmalısınız. Pasodoble kursları ile bu danstan vazgeçemeyeceksiniz!

Elinizi çabuk tutun ve pasodoble dans kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi alın, kaydınızı yaptırın!

Pasodoble kursu sayfasına bakanlar Kafkas kursu sayfasını da incelediler!En Popüler Paso Doble Videoları


Dansın Kalbinin Attığı Yer: Dans Kursumuz

Türkiye’nin Dans Merkezi: Dans Kursumuz


Dans ve Dans Üzerine Tavsiyeler