Dans Kursumuz - Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Dans Kursu

Merengue Dans Kursu

Kısa Adımlar, Kıpır Kıpır Müzikler – Merengue Dansı

Dominik Cumhuriyeti’nden dünyaya yayılan, kendine has müziği ile dikkat çeken, kısa adımları ve sürünüyormuş gibi aksak ilerlemesi ile farklı bir dans türü olarak karşımıza çıkar Merengue. İlk kez ayakları zincirli kölelerce oynanmış olduğuna dair algı da Merengue’yi dikkat çekici hale getirir. Merengue kursları dansın bu dikkat çekici özelliğini sizlerle buluşturur. Küçük alanlarda ve kalabalık yerlerde rahatça icra edilen, oldukça hareketli, öğrenmesi kolay, doğaçlamaya açık bir dans olan Merengue, Salsada olduğu gibi, kıvrak kalça hareketleri ile özellikle kadınları cezbedecek. Dans kursu ile diğer danslardan esinlenerek oluşturulan Merengue’yi kolayca öğreneceksiniz. Dans kursları, Merengue kursu ile sizlere keyifli vakitler geçirtecek…

Neden Merengue Kursu?
Eğlenmek için
Mutlu olmak için
Profesyonelleşmek için
Yeteneklerinizi açığa çıkarmak için
Sosyalleşmek için
Hobi edinmek için
Hareketli figürleri için
Zinde olmak için MERENGUE!

Neden Dans Kursumuz


Kendinizi Müziğin Ritmine Bırakın! Merengue Kursu!

Akan ritmi ve olmayan durak noktaları ile Sosyal Latin dansları içinde en kolay öğreneceğiniz dans Merenge’dir. Esnek ve kısa adımlarla bir nevi sallanarak hareket edecek, kendinizi müziğe bırakacaksınız. 2 – 3 aylık Merengue kursu ile iyi derecede Merengue yapar hale geleceksiniz.

Çift ve grup halinde yapılan Merengue dansı, hızlı ayak ve omuz silkme hareketleri ile topluluk halinde yapıldığında muhteşem bir gösteri ortaya çıkarır. Merenge kursları size karmaşık olmayan, kol ve ayak figürleriyle kendi tarzınızı oluşturmanızı sağlar.

Elinizi çabuk tutun ve merengue dans kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi alın, kaydınızı yaptırın!

Merengue dans kursu sayfasına bakanlar Cha cha cha kursu sayfasını da incelediler!En Popüler Merengue Videoları


Dansın Kalbinin Attığı Yer: Dans Kursumuz

Türkiye’nin Dans Merkezi: Dans Kursumuz


Dans ve Dans Üzerine Tavsiyeler