Dans Kursumuz - Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Dans Kursu

Lindy Hop Dans Kursu

Efsane Bir Dans Küllerinden Doğuyor! – Lindy Hop Dansı

1920’li yıllarda New York’ta bir sokak dansı türü olarak ortaya çıkan Afrika kökenli Amerikan dansı Lindy Hop, swing müziği ile birlikte gelişmiş, ilk eşli swing dansı olmasının yanı sıra kendinden sonraki swing türlerinin atası olmuştur. Lindy Hop kursu sayesinde tanıdığımız bu eğlenceli dans, özellikle kadınların gözdesi haline gelmiştir.

Siz de eğer bu hareketli dansın adımlarını nasıl atacağınızı öğrenmek istiyorsanız Dans Kursumuz’nin Lindy Hop kursları için kayıt yaptırabilirsiniz. Türkiye’nin en iyi eğitmenlerinden Lindy Hop dans kursları ile temel adımları ve kombinasyonları başarıyla öğreneceksiniz.

Neden Lindy Hop Kursu?
Eğlenmek için
Sosyalleşmek için
Hobi edinmek için
Profesyonelleşmek için
Mutlu olmak için
Yeteneklerinizi açığa çıkarmak için
Zinde olmak için
Hareketli figürleri için LİNDY HOP!

Neden Dans Kursumuz


Lindy Hop: Dans Etmenin Keyfine Varın!

Serbest stil danslardan olan Lindy hop, 1 – 2 aylık Lindy hop kursları ile öğrenebileceğiniz kolay bir dans ancak bırakması oldukça zor. Yaşam stiliniz haline gelecek olan bu eğlenceli dansın müziği ile olan uyumunu gördükten sonra her fırsatta dans etmek isteyeceksiniz. Lindy hop kursları sizi kendine bağlayacak.

Swing müzikleri, döneme uygun giyilmiş kıyafetler ve kullanılan aksesuarlarla nostaljik bir hava yaratan Lindy Hop, sanki bir filmdeymiş gibi hissetmenize neden olacak. Yüzünüzden hiç eksilmeyecek bir gülümseme ile dansınızı yapacaksınız.

Elinizi çabuk tutun ve lindy hop dans kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi alın, kaydınızı geç olmadan yaptırın!

Lindy hop kursu sayfasına bakanlar rockn roll kursu sayfasını da incelediler!


Dansın Kalbinin Attığı Yer: Dans Kursumuz

Türkiye’nin Dans Merkezi: Dans Kursumuz


Dans ve Dans Üzerine Tavsiyeler