Dans Kursumuz - Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Dans Kursu

Kizomba Dans Kursu

Afrika’nın Popüler Dansı İle Tanışın! Kizomba Dansı!

Pek çok dans gibi Afrika’dan doğan ve gelişen Kizomba dansı, geleneksel figürleri ve yavaş müziği ile dikkatleri üstüne çekiyor. Kısa sürede tüm Avrupa’ya yayılan Kizomba ile siz de Kizomba kursu ile tanışın… kıvrak kalça figürleri ile içinizdeki dansçıyı açığa çıkarın!

Kendine has cazibeli figürleri olan Kizomba’yı Türkiye’nin en iyi eğitmenlerinden, en iyi Kizomba kursları ile öğrenerek egzotik ve keyifli bir havada yapacaksınız. Ateşli müzikleri ve partnerlerin birbirine yakın temas halinde dans etmesi Kizomba’nın büyüsüne kapılmanızı sağlayacak! Dans kursları sizi bekliyor…

Neden Kizomba Kursu?
Eğlenmek için
Mutlu olmak için
Sosyalleşmek için
Hobi edinmek için
Profesyonelleşmek için
Yeteneklerinizi açığa çıkarmak için
Hareketli figürleri için
Egzotik atmosferi için KİZOMBA

Neden Dans Kursumuz


Kıvraklığınıza Güveniyorsanız Kizomba Kursları Sizi Bekliyor!

Bachata gibi kıvrak figürleri ve kalça hareketleri bulunan Kizomba’yı doğaçlama yapmaya imkan veren yapısı sayesinde Kizomba kursları ile kolayca öğrenebilirsiniz. Sosyal amaçlı dans eğitimi alacaksanız 2 – 4 aylık bir süreçte temel figürleri ile yapabilirsiniz.

Dans kursları eğitim programlarına katılarak Afrika kültürünün sıcaklığını taşıyan, tutkuyu ve aşkı yansıtan Kizomba dansı ile partnerinizle aranızdaki uyumu sergileyecek, daha önce fark etmediğiniz kıvraklığınızı açığa çıkaracaksınız. Kadın ve erkeğin en yakın olduğu danslardan Kizomba ile aşkınızı pekiştireceksiniz.

Elinizi çabuk tutun ve Kizomba dans kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi alın, kaydınızı yaptırın!

Kizomba kursu sayfasına bakanlar Samba kursu sayfasını da incelediler!


Dansın Kalbinin Attığı Yer: Dans Kursumuz

Türkiye’nin Dans Merkezi: Dans Kursumuz


Dans ve Dans Üzerine Tavsiyeler