Dans Kursumuz - Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Dans Kursu

Jive Dans Kursu

Ritimlerin Cazibesine Kapılacaksınız! – Jive Dansı

Latin Amerika kökenli Jive, Rock’n Roll ve Boogie Boogie esintileri ile kanınızı kaynatacak! Hareketli, seyir zevki yüksek ve zarif bir dans olan Jive, ritmik ve dinamik yapısıyla tam size göre! Jive kursları ile bu dansı kolayca öğrenecek ve değişmez hobiniz haline getireceksiniz.

Jive dans kursu ile Türkiye’nin en iyi eğitmenlerinden ritmik küçük tekmeler, keskin kol ve bacak hareketleri, ani figürler, “moonwalker” denilen yükselip alçalma hareketlerini öğrenerek keyifli bir dans yapacaksınız. Parmak uçlarınızda yapacağınız dansın seyri o kadar hoş olacak ki sizi seyredenler kuş gibi uçtuğunuz hissine kapılacak. Jive kursu ile keyif dolu bu dansı öğrenmeye hemen başlayın…

Neden Jive Kursu?
Eğlenmek için
Mutlu olmak için
Sosyalleşmek için
Hobi edinmek için
Profesyonelleşmek için
Yeteneklerinizi açığa çıkarmak için
Hareketli figürleri için
Zinde olmak için JİVE!

Neden Dans Kursumuz


Uçuşa Hazır Mısınız? Jive Kursları

Doğru seçilmiş bir Jive kursu ile dansı öğrenmeniz ortalama 2 – 4 ayınızı alacak. Eğlenceli bir ortamda ve grup halinde aldığınız dersler çok faydalı olacak. Temel eğitimlerde adım ve dönüşleri öğrenirken dilerseniz bu tutkuya kendinizi kaptırarak profesyonel bir kariyere de sahip olabilirsiniz. Jive kursları eğitmenlerinizden detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Latin Amerika’nın sıcaklığını ve hareketliliğini taşıyan Jive dansı, ritmik yapısıyla, zor figürleri ile her zaman kendinizi geliştirmenize olanak tanırken hiç sıkılmadan yıllarca sahnelerde olmanızı sağlayacak. Güçlü bir beden yapısı ve disiplinli çalışma ile Jive’ı vazgeçilmez bir hobi haline getirebilirsiniz.

Elinizi çabuk tutun ve jive dans kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi alın, kaydınızı yaptırın!

Jive kursu sayfasına bakanlar Rock’n Roll kursu sayfasını da incelediler!En Popüler Jive Videoları


Dansın Kalbinin Attığı Yer: Dans Kursumuz

Türkiye’nin Dans Merkezi: Dans Kursumuz


Dans ve Dans Üzerine Tavsiyeler