Dans Kursumuz - Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Dans Kursu

Horon Dans Kursu

Karadeniz Kadar Hırçın ve Hareketli! – Horon Dansı

Karadeniz’in yöresel dansı Horon, hızlı figürleri, kanınızı kaynatacak müzikleri ve geleneksel atmosferi ile sizleri büyüleyecek! Yaylaların vazgeçilmez dansını horon kursları sayesinde tulum ve kemençe eşliğinde yapacak, birlikte hareket etmenin verdiği keyfi hiçbir yerde bulamayacaksınız.

Türkiye’nin en iyi eğitmenlerinden alacağınız horun kursu ile geleneksel Horun dans koreografilerinin temel adımlarını, kombinasyonlarını, ayak ve kol hareketlerini öğrenerek yemyeşil Karadeniz’i yanı başınızdaymış gibi hissedeceksiniz. Horon dansı ile hem kültürümüzü yaşatacak hem de kendinizi geliştireceksiniz. Horon dans kursu için kaydınızı hemen yaptırın…

Neden Horon Kursu?
Eğlenmek için
Pozitif ve enerjik olmak için
Sosyalleşmek için
Hobi edinmek için
Profesyonelleşmek için
Yeteneklerinizi açığa çıkarmak için
Özgüven kazanmak için
Yerinizde durmamak için HORON!

Neden Dans Kursumuz


Omuz Omuza Yaşatılan Bir Kültür Mirası! Horon!

Türkiye’de en çok oynanan danslardan olan Horon sizin için de bir yaşam şekli olacak. Sosyal amaçlı eğitim alacaksanız 2 – 4 aylık bir horon kursu ile iyi düzeyde dans ediyor olursunuz. Dünyadaki en hareketli danslardan biri olan Horunu büyük bir keyifle yapacaksınız.

Geldiği toprakların sıcaklığını ve hareketliliğini taşıyan horon, istediğiniz zaman yapabileceğiniz ve kendinizi geliştireceğiniz bir dans. Kadın ve erkeklerin bir bütün halinde dans ettiği ve Karadeniz’in birlik duygusunu ortaya koyan horon rüzgarına horon dans kursları ile siz de kapılın!

Elinizi çabuk tutun ve horon dans kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi alın, kaydınızı yaptırın!

Horon kursu sayfasına bakanlar sirtaki kursu sayfasını da incelediler!En Popüler Horon Videoları


Dansın Kalbinin Attığı Yer: Dans Kursumuz

Türkiye’nin Dans Merkezi: Dans Kursumuz


Dans ve Dans Üzerine Tavsiyeler