Dans Kursumuz - Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Dans Kursu

Hip Hop Dans Kursu

Sokaklardan Salonlara Taşınan Bir Dans… – Hip Hop Dansı

1970’li yıllarda Amerika’da zenciler tarafından ortaya çıkarılan Hip Hop dansı, funk, jazz ve soul müziklerinden etkilenerek gelişmiş ve şekillenmiştir. Azınlığın kendini duyurma, isyanını ve başkaldırısını anlatma yolu olan hip hop, akrobatik boyutta figürleri ile zor ancak eğlenceli bir dans. Hip hop kursları sayesinde günümüzde bu dansı öğrenmek mümkün.

Ellerin ve kolların serbest bir şekilde kullanıldığı, kendine has giyim tarzı ve müzikleri olan Hip Hop, zencilerin isyanını rap müzik ile birlikte sergileyerek dünyaya duyurmuştur. Günümüzde gençlerin en çok tercih ettiği danslardan biri olmaya devam etmektedir. Hip hop dans kursu meraklılarına bu dansın kurallarını öğretir.

Neden Hip Hop Kursu?
Eğlenmek için
Farklı bir kültür tanımak için
Sosyalleşmek için
Hobi edinmek için
Profesyonelleşmek için
Yeteneklerinizi açığa çıkarmak için
Forma girmek için
Enerjinizi açığa çıkarmak için HİP HOP!

Neden Dans Kursumuz


Asi Ruhunuzu Serbest Bırakın! Hip Hop Kursları

Gençseniz asilik ruhunuzda var demektir ve bu ruh halinizi en güzel yansıtacak dans da Hip Hop olacaktır. Daha çok 25 yaş ve altı gençler için uygun olan dansı 4 – 6 aylık bir süre içinde Hip hop kursları ile kusursuzca yapabilir hale gelecek, duygularınızı rap müziğin ritmiyle anlatıyor olacaksınız.

Vücudunuzun her bölgesini bağımsız olarak kontrol etmenizi sağlayan Hip Hop ile daha zinde ve enerjik olacak, vücudunuzu forma sokacaksınız. Sınırlarınızı görecek, hip hop kursu sonrasında diğer dansları yapmak için daha sağlıklı ve esnek bir vücuda sahip olacaksınız.

Elinizi çabuk tutun ve hip hop dans kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi alın, kaydınızı yaptırın!

Hip hop kursu sayfasına bakanlar Street jaz kursu sayfasını da incelediler!En Popüler Hip Hop Videoları


Dansın Kalbinin Attığı Yer: Dans Kursumuz

Türkiye’nin Dans Merkezi: Dans Kursumuz


Dans ve Dans Üzerine Tavsiyeler