Dans Kursumuz - Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Dans Kursu

Foxtrot Dans Kursu

Yerinizde Duramayacaksınız! – Foxtrot Dansı

Amerikalı dansçılar Vernon ve Irene Castle tarafından ünlenen Foxtrot, akıcı, ani hareketlerden uzak, bir çizgi halinde ilerlenerek yapılan, durmaksızın hareket edilen bir dans. Güçlü bir denge ve her harekette sabit kontrol gerektirdiğinden Foxtrot kursları için uzunca bir vakit ayırmanız gerekecek.

Özellikle kadın dansçıların kendini gösterdiği Foxtrot’ta, karmaşık hareketler ve dönüşler olduğundan dans ederken hem eğlenecek hem de zorlanacaksınız. Caz ve blues müzikleri ile kanınızı kaynatacak Foxtrot’a kapıldığınızda dans etmek sizin için vazgeçilmez olacak. Foxtrot dans kursları ile eğlenceli dersler geçireceksiniz.

Neden Foxtrot Kursu?
Daha neşeli olmak için
Form kazanmak için
Sosyalleşmek için
Hobi edinmek için
Profesyonelleşmek için
Yeteneklerinizi açığa çıkarmak için
Esneklik kazanmak için
Özgüveninizi artırmak için FOXTROT!

Neden Dans Kursumuz


Foxtrot Kursları İle Tam Gaz Eğlence!

Salon danslarına, caz ve blues müziklerine ilgi duyuyorsanız Foxtrot kursu tam size göre. 2 – 3 aylık Foxtrot kursları ardından temel adım ve dönüşlerinizi öğrenirken ileri kurlarda dansınızı daha da geliştireceksiniz. Doğru eğitmen ve biraz çaba ile Foxtrot dansı çocuk oyuncağı olacak…

Yapabileceğiniz en keyifli danslardan olan Foxtrot sayesinde daha mutlu ve zinde bireyler olacaksınız. Partnerinizle bir bütün olarak hareket edeceğiniz dans, hayatınıza birlikte hareket etmenin verdiği hazzı katacak. Foxtrot kursları sayesinde solo performanslarınızla da fark yaratacaksınız!

Elinizi çabuk tutun ve foxtort dans kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi alın, kaydınızı yaptırın!

Foxtrot kursu sayfasına bakanlar Jive kursu sayfasını da incelediler!En Popüler Foxtrot Videoları


Dansın Kalbinin Attığı Yer: Dans Kursumuz

Türkiye’nin Dans Merkezi: Dans Kursumuz


Dans ve Dans Üzerine Tavsiyeler