Dans Kursumuz - Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Dans Kursu

Flamenko Dans Kursu

Pistleri Ağlatan Adımlar! – Flamenko Dansı

Güney İspanya’ya özgü, toplum tarafından dışlanan toplulukların kendilerini ifade ediş şekli olarak adlandırılan Flamenko, görmezden gelinen halkın isyan dili olmuştur. Hırs, özgürlük, mutsuzluk ve acı üzerine kurulan Flamenko dansı, sert duruşları ve ifadeleri ile bu duyguları bizlere yansıtır. Flamenko dans kursları da meraklılarına eğitim vermek için açılmıştır. Siz de aynı şekilde Flamenko’nun eşsiz havasını ve duygu atmosferini yansıtmak istiyorsanız Türkiye’nin en iyi eğitmenlerinden flamenko kursları ile temel adımlar, kombinasyonlar, duruş teknikleri ve vücudunuzu kullanmayı öğrenerek bu keyifli dansı yapabilirsiniz. Flamenko kursu kampanyalarından yararlanmayı unutmayın…

Neden Flamenko Kursu?
Özgüveninizi artırmak için
Eğlenmek için
Enerjik ve zinde olmak için
Sosyalleşmek için
Hobi edinmek için
Profesyonelleşmek için
Yeteneklerinizi açığa çıkarmak için
Hareketli figürleri için FLAMENKO!


Neden Dans Kursumuz


Meraklısına Özel; Flamenko Dansı!

Halk dansları arasına giren Flamenko dansını yapmak istiyorsanız yaklaşık 3 – 4 aylık biz zaman dilimini flamenko kursları için ayırmanız gerekiyor. Azminize ve pratik yapma sıklığınıza göre flamenko kursu programıyla 2 ayda belirli bir seviyeye gelerek yere sağlam basmaya ve Flamenko havasını solumaya başlarsınız.

Estetik el ve ayak hareketleri, yere sağlam ve sert basışları ile tiyatral bir havada olan Flamenko, geldiği toprakların tutkusunu ve azmini size de aşılayacak. İsyanı, haykırışı, acıyı ve aşkı bu kadar iyi anlatan Flamenko dansını kesinlikle öğrenmek isteyeceksiniz!

Elinizi çabuk tutun ve flamenko dans kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi alın, kaydınızı yaptırın!

Flamenko kursu sayfasına bakanlar pasodoble kursu sayfasını da incelediler!En Popüler Flamenko Videoları


Dansın Kalbinin Attığı Yer: Dans Kursumuz

Türkiye’nin Dans Merkezi: Dans Kursumuz


Dans ve Dans Üzerine Tavsiyeler