Dans Kursumuz - Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Dans Kursu

Carliston Dans Kursu

Tatlı Mı Tatlı Bir Dans! – Çarliston Dansı

1920’li yıllarda Amerika’da oluşan Çarliston dansı, Afro – Amerikan kökenli, hareketli ve cıvıl cıvıl bir dans. Adını Güney Carolina’daki Charleston şehrinden alan bu dans tekli ve çiftli olarak yapılan ve dakikada 50 – 75 ölçü ile aşırı hızlı bir danstır. Çarliston dans kursu size bu dansı eğlenceli bir atmosferde öğretir.

Temel ayak figürü ayakuçlarının içe, topukların dışa döndürülerek atılmasından oluşan Çarliston’da vücudun farklı yerleri birbirinden ayrı hareket ettirilir. Git gide gözden düşen bu dans hala gösterilerde ve partilerde yapılır. Siz de kolay ve eğlenceli bir dans öğrenmek istiyorsanız Çarliston kursları ile iletişime geçebilirsiniz. Çarliston kursu kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Neden Çarliston Kursu?
Eğlenmek için
Mutlu olmak için
Sosyalleşmek için
Hobi edinmek için
Profesyonelleşmek için
Yeteneklerinizi açığa çıkarmak için
Hareketli figürleri için
Kıpır kıpır atmosferi için ÇARLİSTON!

Neden Dans Kursumuz


Kolayca Öğrenecek Dilediğiniz An Dans Edeceksiniz!

Serbest stil danslardan olan Çarlistonu profesyonel olarak değil de sosyal amaçlı yapacaksanız 1 – 3 aylık Çarliston kursları ile kolayca öğrenebilirsiniz. Eğer profesyonelleşmek isterseniz de bu süreyi biraz daha uzatmanız gerekecek.

İnanılmaz eğlenceli olan Çarliston kursu ile hayatınıza yeni bir renk katacak ve hobi edineceksiniz. Vücudunuzun esnediğini, daha hızlı ve pratik bir insan olduğunuzu, mutlu ve pozitif bir yapıya sahip olduğunuzu Çarliston kursu sayesinde göreceksiniz.

Elinizi çabuk tutun ve çarliston dans kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi alın, kaydınızı yaptırın!

Çarliston kursu sayfasına bakanlar Cha cha cha kursu sayfasını da incelediler!


Dansın Kalbinin Attığı Yer: Dans Kursumuz

Türkiye’nin Dans Merkezi: Dans Kursumuz


Dans ve Dans Üzerine Tavsiyeler