Dans Kursumuz - Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Dans Kursu

Capoeira Dans Kursu

Görsel Bir Şölen: Capoeira Dansı

Capoeria kursu ile tanıdığımız, Brezilya kökenli bir savunma sanatı olan Capoeira, kölelerin kendini savunmak için geliştirdikleri estetik görünüme sahip ve katı formlardan uzak olan bir spordur ayrıca. Köleler için “Özgürlüğe giden yol” olarak tabir edilen bu spor günümüzde artan taleplerle birlikte dans kurslarının ders programı içine de dahil edilmiş durumda.

Capoeria dans kursu sayesinde bu savunma ve savaş sanatını öğrenebileceksiniz. Capoeira, sahip olduğu felsefe ve algı ile sizi de kendine hayran bırakacak. Türkiye’nin en iyi eğitmenlerini barındıran Dans Kursumuz’den bu dersleri alarak hayatınıza ayrı bir renk katacaksınız. Capoeria dans kursları sizi bekliyor…

Neden Hip Hop Kursu?
Özgüveninizi artırmak için
Vücudunuzu güçlendirmek için
Esneklik kazanmak için
Sosyalleşmek için
Hobi edinmek için
Profesyonelleşmek için
Yeteneklerinizi açığa çıkarmak için
Hareketli figürleri için CAPOEİRA!

Neden Dans Kursumuz


Dansın Felsefesi Olmaz Demeyin! Capoeira Dansı!

Vücutlarını silah, danslarını ile kamufle olarak kullanan Capoeira dansçıları gibi sizler de bu dansın felsefesini öğrenebilirsiniz. Geleneksel kuralları, müzikler için kullanılan enstrümanları, şarkıları ve amacını anlamanız için zamana ihtiyacınız olacak. Capoeira dans kursları bu zamanı kısaltmanızda size yardımcı olacak.

Ne kadar esnek ve güçlüyseniz Capoeira kursu süresince o kadar hızlı öğrenirsiniz. Bu dansın ruhunu hissettikçe daha çok dans etmek isteyecek, bedeninizin geçirdiği olumlu değişimin farkına varacaksınız.

Elinizi çabuk tutun ve capoeira dans kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi alın, kaydınızı yaptırın!

Capoeira kursu sayfasına bakanlar Çarliston dans kursu sayfasını da incelediler!En Popüler Capoeira Videoları


Dansın Kalbinin Attığı Yer: Dans Kursumuz

Türkiye’nin Dans Merkezi: Dans Kursumuz


Dans ve Dans Üzerine Tavsiyeler