Dans Kursumuz - Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Dans Kursu

Bolero Dans Kursu

Doyasıya Dans Etmenin Keyfini Yaşayın! – Bolero Dansı

İspanya topraklarında çıkan ve Amerika’da gelişen Bolero, yavaş ve estetik hareketleri, Rumbaya benzeyen adımları, müziğindeki ince perküsyon efektleri ile kanınızı kaynatacak bir dans! American Style dansların tipik özelliğini taşıyan Bolero dansı, farklı olmak isteyenlerdenseniz tercihiniz olabilir. Bolero dans kursları ile bu dansı tanıyabilirsiniz.

Daire içinde ve ayakların belirli bir eksen üzerinde ileri-geri dönüşlerle yapılan Bolero, vücudun ani yükselişleri, düzgün yapısı ile başlı başına bir öğreti. Romantik havası içinde partnerlerin arasındaki harika uyumu gösteren Bolero, yavaş temposu ve melodileri ile aşkın dansı olarak da bilinir. Bolero kursları yıl boyu size bu eğitimi verir.

Neden Bolero Kursu?
Pozitif olmak için
Form kazanmak için
Sosyalleşmek için
Hobi edinmek için
Profesyonelleşmek için
Yeteneklerinizi açığa çıkarmak için
Esneklik kazanmak için
Romantik atmosferi için BOLERO!


Neden Dans Kursumuz


Aşkınızın Zarafetini Dans Pistlerine Taşıyın!

Salon Dansları arasında yer alan Bolero’yu profesyonel olarak değil de sosyal amaçlı yapacaksanız 4 – 6 aylık bir süreçte Bolero kursları ile kolayca öğrenebilirsiniz. Düğün dansları arasında çiftlere önerilen türlerden biri olarak Bolero, 6 – 7 derslik bir Bolero kursu programıyla kolayca sahnelenebilir.

Ağır temposu ve romantik havası ile dans etmenin keyfini sınırsızca yaşayacağınız Bolero dansı ile kendinizi hemen geliştireceksiniz. Kadınların kıvraklığını ve güzelliklerini daha iyi sergileyen ve erkeklerin yönetim gücünü gösteren Bolero’nun büyüsüne siz de kapılacaksınız.

Elinizi çabuk tutun ve bolero dans kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi alın, geç olmadan kaydınızı yaptırın!

Bolero kursu sayfasına bakanlar Kizomba kursu sayfasını da incelediler!


Dansın Kalbinin Attığı Yer: Dans Kursumuz

Türkiye’nin Dans Merkezi: Dans Kursumuz


Dans ve Dans Üzerine Tavsiyeler